Еще

Предметний дизайн

Крім дизайну інтер’єру ми активно працюємо в сфері предметного дизайну. Це і конкурсні роботи, і предмети, над якими ми працювали на замовлення в проєктах дизайну інтер’єру.  Наші проєкти у сфері промислового дизайну – це корпусні та м’які меблі, світильники, міжкімнатні та вхідні двері, декор та предмети інтер’єру. Деякі наші розробки вже випускаються в Україні або за її межами та продаються в багатьох країнах. А деякі наші роботи мають лише одиничне виконання та служать своїм господарям в інтер’єрах, над розробкою яких ми працювали.

Останні декілька років до нашої студії дизайну все частіше звертаються українські виробники меблів, вхідних та міжкімнатних дверей з пропозицією розробити для них оригінальні предмети. Подібні проєкти для нас дуже цікаві насамперед тим, що в результаті співпраці українського виробника з українським дизайнером створюється на 100 % український продукт. Така колаборація популяризує український дизайн та позитивно впливає на економіку України.

Інший варіант співпраці виробників з дизайнерами, це конкурси зі створення дизайну якоїсь певної моделі. Зі свого боку ми намагаємось не втрачати такої можливості і беремо участь в подібних конкурсах. З результатом наших досягнень в дизайнерських конкурсах можна детально ознайомитись на сторінці нашого сайту, але конкурси становлять не більше третини усієї нашої роботи в предметному дизайні. Предметний, або промисловий, дизайн є дуже цікавою складовою нашого фаху, в якому наша студія досягла не аби яких успіхів.

Предметний дизайн- це частина дизайну інтер'єру

Складно знайти дизайнера інтер’єру, який за роки своєї професійної діяльності не створив щось із предметного дизайну. Якщо розібратися, то предметний дизайн це одна з граней багатогранної особистості дизайнера. І, як часто казав мій викладач в академії, що справжньому дизайнеру не є складністю створити дизайн ложки або дизайн будинку. В історії архітектури та дизайну є багато відомих архітекторів, які з однаковим успіхом створювали легендарні споруди та водночас працювали над розробкою дизайну крісла чи люстри. Для нас прикладом є архітектор та дизайнер Ле Корбюзьє, Філіп Старк, Гаетано Пеше. І з їхньої творчості складно виділити, в чому вони досягли успіху.