Презентація бренду Nobilis у Daylight Design

29 березня 2017 року в салоні текстилю та шпалер Daylight Design Group відбулася презентація французького бренду Nobilis.

Компанія Nobilis - лідер французького текстильного ринку. Це фабрика зі 100-річною історією, і як більшість подібних організацій-сімейний бізнес, причому, не тільки заснована представниками однієї сім'ї, але їх нащадки є продовжувачами традицій. Nobilis були першими у Франції, хто додав до виробництва шпалер лінійку з виробництва текстилю. Для англійських компаній це практично норма, причому давня, але у Франції такий підхід не застосовувався.

Презентацію проводив онук засновника компанії Norman Halard. Він є арт-директором компанії Nobilis. Norman особисто представив гостям усі новинки сезону 2017 року.

Nobilis_1

Текстиль від компанії Nobilis дійсно цікавий, причому однаково цікаві обидва напрями, в яких компанія випускає свою продукцію. Перший напрямок - це текстиль преміум-класу, який називається на ім'я бренду Nobilis, другий напрямок - це тканини бюджетного сегмента в якому переважають принтові технології.

Nobilis_2

 

Шпалери Nobilis преміум сегмента справді вражають. На особливу увагу заслуговують шпалери з нанесенням найтоншого шпону дерева на паперову основу. У колекції представлено кілька технік виконання-це і горизонтальний напрямок матеріалу, і техніка, що нагадує художній паркет. Всі елементи стиковані ідеально, адже шпон ясеня нарізається лазером. Колекція представлена кількома кольорами.

Nobilis_3

Ще одна цікава технологія - це шпалери з нанесенням справжнього перламутру на основу. Це не імітація, це справжній перламутр.

Nobilis_4

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (3 оценок, среднее: 3,67 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *