Презентація колекцій Ashley Wilde та Kai у Decoration Club

Сьогодні, 16 березня 2017 року відбулася презентація англійського текстилю Ashley Wilde та Kai у салоні шпалер та текстилю Decoration Club.

Англійський текстильний бренд із 60-річною історією Ashley Wilde представив дизайнером інтер'єру та архітекторам Києва свою нову колекцію 2017 року. У колекції, традиційно, присутні дизайни тканин з принтами, вишивкою та оббивними тканинами. До уваги дизайнерів інтер'єру було представлено кілька дизайнів із серії Ashley Wilde, оформлені в скандинавському стилі, а також колекції з преміум серії Kai.

Колекції по-англійськи стримані в сенсі колористики, переважають пастельні тони у поєднанні з сірим або сизим. Хочеться відзначити дизайни тканин, що імітують металеву поверхню, зовні холодні та з металевим відблиском, але дуже приємні на дотик.

У новій колекції 2017 Ashley Wilde представлені різні дизайни по бюджету: бюджетні в техніці «принт», стандартні ткані дизайни та дизайни преміум класу-вишивка.

Принти, хоч і вважаються бюджетним сегментом, виконані якісно, ​​візерунок та колірна гама підібрані бездоганно та сучасно.

Окремо слід сказати про вишиті тканини з нової серії. Вишивка відмінна, не тільки з лицьового боку, виворітна сторона заслуговує на особливу увагу.

Презентація вийшла цікавою та пізнавальною. Чудова організація заходів у Decoration Club, приємна атмосфера, спілкування з цікавими колегами-дизайнерами та приємні подарунки від салону. Ми виграли фірмовий щоденник від салону Decoration Club.

 

 

Ashley Wilde_1

 

Ashley Wilde_2

 

Ashley Wilde_3

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *