Презентація кольору року від Sadolin

Небо. Sadolin. Дівчина

Презентація кольору року від Sadolin ColourFutures 2022

Вчора 29 вересня 2021 року в Kooperativ (Київ , вул. Січових Стрільців, 23A) пройшла панельна дискусія під кодовою назвою «Небо. Sadolin. Дівчина», яка була присвячена  презентації кольору року Sadolin ColourFutures 2022.

Гості та головні спікери дискусії Олександра Ассаул, Наталя Дмитренко, Ольга Новікова та Ігор Мартін, а також вельме шановні архітектори Олена Логвинець та Олег Волосовський вели розмову стосовно кольору в інтер’єрі.  Ведучий Костянтин Ковшевацький , як завжди дотепний та справжній майстер своєї справи був центром уваги впродовж всього вечора.

Кожен зі спікерів поділився своїми особистими враженнями стосовно презентації кольору року за версією відомого виробника інтер’єрної та фасадної фарби Sadolin. Дотепні припущення що до небесно блакитного кольору, як кольору року, надав один з гостей, зазначивши що це не відбулося без впливу вірусної пандемії, саме тому й обраний колір, бо він дуже нагадує колір одноразової медичної маски. Окремо хочеться згадати доповідь Натал’ї Дмитренко, яка хоч й доволі поверхньо, але дуже змістовно розповіла про значення кольору в творчості видатних художників епохи ренесансу та барокко. На якусь мить відчув, що ми знаходимось на парах з історії мистецтв в своєму інституті. Та вкотре пересвідчився, що саме історія мистецтв належить до основних предметів та  лежить в основі професії дизайну інтер’єра.

Також сподобалась інформація від Олександри Ассаул що до цікавої статистики Sadolin з приводу зміни вподобань кольорів за останні два десятиріччя. Надана статистика в вигляді кольорової таблиці вразила, як на зміну насиченим яскравим та локальним кольорам поступово прийшли пастельні та м’які відтінки. Звісно, що свою особисту аналітику в професійній діяльності проводимо, але ця інформація більш змістовна, бо вона стосується майже всіх кольорів, які застосовуються в оздобленні інтер’єрів.

nebo-sadolin-divchina-1

 

nebo-sadolin-divchina-2

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *