Презентація кухні Smart

Сьогодні 6 грудня 2016 року у київському салоні "100% інтер'єр" на вул. Володимирська 89/91, відбулася презентація нової кухні Smart від українського дизайнера Сергія Готв'янського.

Кухня Smart спроектована з урахуванням сучасних ідей, а також виконана з використанням сучасних матеріалів. Перед презентацією Віталій Івахов заявив, що дизайнери розробили революційну модель меблів і вона має всі підстави називатися такою. Принциповою відмінністю кухні Smart від інших класичних представників кухонних гарнітурів є її висота та ергономіка. Висота кухні дорівнює 1400 мм і повністю відсутні звичні для нас верхні шафи. Цим рішенням кухня покликана збільшити простір приміщення і не "тиснути" на людину, що сидить за кухонним столом. "Необхідна кількість шаф для необхідної кількості речей" - девіз нових меблів для кухні.

Кухня Smart є представником кухні готового рішення-у ній не змінюються габаритні розміри. Таке рішення є результатом кропіткого вивчення безлічі приміщень, в яких можливе використання цих меблів.

Для виготовлення кухні використані сучасні матеріали, такі як ламінат високого тиску (HPL) як стільниця. Фасади виконані із шпонованого МДФ. Передбачено необхідне заповнення висувних ящиків.

 

 

prezentaciya-kuxni-smart-v-100-interer_vio_1  prezentaciya-kuxni-smart-v-100-interer_vio_4

prezentaciya-kuxni-smart-v-100-interer_vio_2

prezentaciya-kuxni-smart-v-100-interer_vio_6  prezentaciya-kuxni-smart-v-100-interer_vio_5

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *