Презентація нової колекції Linder у салоні ABC

20 квітня 2017 року французький текстильний бренд Linder презентував свою нову колекцію тканин у салоні штор ABC.

Слід зазначити, що компанія Linder є найстарішою текстильною компанією Європи, яка працює в 1903 році. Це найбільша текстильна компанія у Франції, яка пишається тим, що кожна третя штора, продана в цій країні - це штора виробників Linder.

Ця текстильна фабрика, зазвичай для Європи, - сімейний бізнес і сьогодні фабрикою управляє п'яте покоління Ліндерів.

Її засновник-швейцарець Селестін Ліндер (Celestin Linder) інженер, що спеціалізується на розробці ткацького обладнання для різних текстильних компаній. Селестін увійшов до історії промисловості тим, що першим розробив ткацький верстат, що дозволяє виробляти полотно шириною 3 метри. Цей верстат до сьогоднішнього дня знаходиться в музеї фабрики Linder і є особливою гордістю. Фабрика розташована в невеликому містечку Вірле (Virlet) неподалік Леона, практично на кордоні між Провансом, Божоле та Бордо, у мальовничій місцевості. Присутність такої великої фабрики не позначається згубно на екологічній обстановці в цьому регіоні, адже компанія витрачає колосальні кошти на технологію очищення води, що споживається з місцевої річки. Якщо в посушливі літні місяці рівень води в річці падає менше встановленого мінімуму, все виробництво по фарбуванню зупиняється. Компанія Linder до певного моменту своєї історії користувалася послугами сторонньої фарби, але в 2000-х роках викупила збиткову фарбу і на сьогоднішній день здійснює всі технологічні процеси в межах своїх виробництв. 2000-ті роки були для більшості європейських компаній фатальними. Справа в тому, що тоді багато хто з них переніс виробничі потужності в Азію, щоб зменшити собівартість своїх виробів. Якість продукції впала і багато компаній збанкрутувало, розпродавши своє обладнання. Компанія Linder на той час залишила свої виробничі потужності на своїй батьківщині і, як показав час, мали рацію. Хоча Linder і користувалася послугами сторонньої фарби, була розроблена власна рецептура фарбування і з середини 50-х років минулого століття до наших днів формула не змінювалася.

Сьогодні копання Linder представлена ​​двома ткацькими фабриками в районі Вірле (Virlet), власною фарбою в Тарарі (Tarrare) і заводом, що спеціалізується на виробництві готових виробів Сент-Марсель. Продукція компанії в основному спрямована на внутрішній ринок Франції, але це не заважає здійснювати експорт у 50 країн світу.

 

Презентация новой коллекции Linder в салоне ABC. На фото спикер Дмитрий

 

Презентация новой коллекции Linder в салоне ABC_3

 

Презентация новой коллекции Linder в салоне ABC_2

 

Презентация новой коллекции Linder в салоне ABC_1

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *