Презентація нової колекції Novello

Сьогодні, 12 липня 2019 року в салоні Interior Outlet відбулася презентація нової колекції меблів для санвузлів Quari від італійського бренду Novello.

Компанія Novello добре відома в Європі та за її межами, а розпочинала свою діяльність понад 60 років з невеликих приватних замовлень, як реміснича майстерня, що спеціалізується на виготовленні корпусних меблів. За роки успішної роботи компанія з ремісничої майстерні перетворилася на солідну меблеву компанію, яка виробляє серійні високоякісні меблі для ванних та пралень.

Для запрошених дизайнерів інтер'єру Києва презентацію проводила донька фундатора фабрики Novello. Слід зазначити, що сімейний бізнес є традиційним для Європи в цілому, а для Італії особливо. Більшість італійських компаній не лише починали, як сімейний бізнес, а й продовжують сімейні традиції багато десятиліть. Компанія Novello не є винятком.

На сьогоднішній презентації дизайнерам інтер'єру була представлена ​​нова колекція сучасних меблів для ванних кімнат - Quari. Ця колекція по-італійськи стильна і відрізняється високою якістю та використанням сучасних матеріалів. Матеріали, а це шпон дуба та горіха, різні метали, керамограніт, акрилові стільниці, мікроцемент та інші, що використовуються для виготовлення цих меблів, мають виключно італійське походження. Чим особливо горді творці цієї нової та цікавої колекції.

 

Презентация новой коллекции Novello. Представитель фабрики

 

Презентация новой коллекции Novello. Мебель Quari

 

Презентация новой коллекции Novello. Дизайнер интерьера Ольга Цвиль

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *