Презентація нової колекції Saum&Viebahn в ABC

26 квітня 2017 р. у салоні текстилю ABC (м. Київ, вул. Чорновола 30) відбулася презентація нової колекції 2017 року компанії Saum&Viebahn.

Німецька текстильна фабрика Saum&Viebahn відома багатьом дизайнерам інтер'єрів, архітекторам і текстильним дизайнерам завдяки своїй продукції, точніше, широкому асортименту: декоративні тканини, тканини для оббивки меблів, тканина для гардин і навіть карнизи.

Ця фабрика належить до найстаріших текстильних фабрик Європи. Вона заснована у 1901 році в Берліні.

Компанія випускає продукцію у чотирьох тематичних напрямках: Emotion, Elegance, Prestige, Vision. Кожен із цих напрямків по-своєму унікальний і має свою історію, ідеологію та свого клієнта.

Сьогоднішню презентацію проводив Gerd Aderhol, який уже багато років є офіційним представником компанії в Україні та тісно співпрацює із салоном ABC. Слід зазначити, що презентації Gerd Aderhol докорінно відрізняються від подібних заходів інших спікерів - вся справа у підході. В основі його виступу лежить не сама демонстрація тканини, і не гарний технічний опис чи склад матеріалу, в основі його лекції лежить психологія та діалог з гостями. Така презентація виходить цікавою та захоплюючою.

 

Saum_1

Saum_2

Saum_3

 

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *