Презентація нової колекції Thevenon у Boucle

Сьогодні, 3 липня 2017 року, відбулася презентація нової колекції тканин французького текстильного бренду Thevenon. Захід відбувся у салоні шпалер та тканин Boucle (м. Київ, вул. Глибочицька 17) та був приурочений до Дня архітектора України.

Презентацію відкрила власник салону Людмила Роїк, яка привітала архітекторів та дизайнерів інтер'єру Києва, що зібралися, з їхнім професійним святом. Також зі святом привітали партнери заходу: Студія каменю Clerys та журнал NM House.

Презентацію нової літньої колекції текстилю провів представник фабрики Thevenon Олів'є. Демонстрація виявилася живою та цікавою. Завжди приємно слухати людину, яка з таким натхненням розповідає про свою компанію, як це робив Олів'є.

Компанія Thevenon є одним із найстаріших текстильних брендів Франції. Заснована в 1908 році, вона й досі не просто працює, а ще збільшує ринок збуту; за останні два роки кількість країн, в які компанія постачає свою продукцію, збільшилася вдвічі. З цього (2017) року офіційним представником Thevenon (Тевено) став салон Boucle (Букле).

 

Thevenon_1

 

Thevenon_2

 

Thevenon_3

Ну і традиційно це розіграші для гостей. На цей раз пощастило нам, ми виграли подарунок від салону Boucle та Студії каменю Clerys, відповівши правильно на запитання щодо презентації. Спасибі!

Thevenon_4

 

І оскільки тематика презентації була заявлена як "липневий вечір у Парижі", то як же обійтися без запального канкану?

Thevenon_5

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *