Презентація шпалер та тканин Elitis у Decoration Club

5 червня 2017 року в салоні шпалер та текстилю Decoration Club відбулася презентація продукції французького бренду Elitis. Компанія Elitis досить молода за світовими мірками, а за європейськими мірками - практично новачок, їм лише 30 років. Але за цей час успішно налагоджена та працює лінійка виробництва тканин, шпалер, покриттів для стін та навіть скромна лінійка власних меблів.

Девіз компанії - це дизайн, дизайн та ще раз дизайн. Після дизайнерської ідеєю включається виробництво зі своїми технологіями, а далі працює маркетинг. Але постійний наголос компанія робить на дизайн. І результати їх старань-це справді унікальні речі, які крім них не виробляє ніхто. Закон сучасного ринку-ти маєш дивувати та пропонувати те, що не пропонує ніхто. Те, що пропонує Elitis, справді дивує, надихає і мотивує. Один із успішно освоєних векторів - це екостиль, застосування природних матеріалів, таких як кокосове волокно або шкаралупа кокосового горіха, кора дерева або льон. Але й синтетичні матеріали активно використовують у Elitis.

Постійні експерименти, нестандартні форми та поєднання матеріалів, гра з кольором і фактурою приносять свої плоди-продукція компанії Elitis подобається і дивує дизайнерів інтер'єру, а це говорить про те, що кінцевий споживач (замовник) оцінить гідно продукцію.

 

Elitis_1

 

Elitis_2

 

Elitis_3

 

Elitis_4

 

Elitis_5 (2)

 

Elitis_5

 

Elitis_6

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *