Презентація Phillip Jeffries у Daylight

1 грудня 2016 року на майданчику Daylight Design Group відбулася презентація колекцій фабрики Phillip Jeffries (США).

Американська компанія Phillip Jeffries більше відома у себе на батьківщині (США, New Jersey), ніж у Європі, і це не дивлячись на те, що цьому сімейному бренду понад 40 років. Компанія виготовляє покриття для стін, які різко відрізняються від пропозицій їхніх конкурентів у цій сфері. Продукція компанії Phillip Jeffries – це більше, ніж просто шпалери. Це складні в технічному сенсі та у процесі виробництва матеріали, які використовують у своїх креативних проектах дизайнери інтер'єрів. Сьогодні відбулася перша презентація цієї компанії в Україні.

Спочатку презентації представник компанії Jo Jeffery розповіла про історію створення компанії, про невелику кількість дизайнів, з яких розпочинала свою діяльність компанія- стартували вони з десятьма позиціями покриттів для стін. А завершила демонстрацією нових розробок 2016 року. Нас особливо вразила колекція Rivets, що імітує заклепки на фюзеляжі літака.

Покриття для стін від компанії Phillip Jeffries - це свіжі та несподівані ідеї, які покликані зробити інтер'єр своєрідним та унікальним.

 

 

prezentaciya-phillip-jeffries-v-daylight_vio_1  prezentaciya-phillip-jeffries-v-daylight_vio_2

prezentaciya-phillip-jeffries-v-daylight_vio_3  prezentaciya-phillip-jeffries-v-daylight_vio_4

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *