Презентація Provasi More

Сьогодні, 18 травня 2018 року у салоні BiColor відбулася презентація нової колекції меблів від відомого італійського бренду Provasi. Презентація була закрита з іменними запрошеннями і не афішувалась у мережі, орієнтована на нешироке коло київських дизайнерів інтер'єру та архітекторів. Наша студія була запрошена на цей захід. Слід зазначити, що захід відповідав рівню Provasi.

Фабрика Provasi, незважаючи на свою не таку давню історію, а засновану в 1970 році, встигла завоювати популярність не тільки в Італії, а по всьому світу. Відмінна риса фабрики-це комплектація інтер'єрів, що називається "під ключ", політика компанії полягає в тому, що вони не продають окремі предмети інтер'єру, вони створюють інтер'єр в цілому.

Новий напрямок отримав назву MORE і позиціонується, як меблі в сучасному стилі. Нова лінійка меблів вийшла цікавою, іноді неординарною. Але сказати, що вона виконана виключно в сучасному стилі-складно. Мабуть дуже сильні в Provasi класичні традиції і в нових меблях простежувався зв'язок з попередниками в деяких формах і матеріалах. Але однозначно-меблі Provasi MORE цікаві і у них обов'язково знайдуться шанувальники.

Організація, та й сам захід пройшов відповідно до бренду Provasi-все пройшло на належному рівні. Дякуємо організаторам за запрошення.

Презентация новой коллекции MORE от бренда Provasi. Презентация

 

Презентация новой коллекции MORE от бренда Provasi. Представитель фабрики

 

Презентация новой коллекции MORE от бренда Provasi. Сюрприз

 

Презентация новой коллекции MORE от бренда Provasi. Угощения

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *