Презентація світильників від Santa&Сole

24 січня 2019 року в салоні POLIFORM (Київ, вул. Болсунівська,2) пройшла презентація світильників Santa & Сole. Презентацію провела творець бренду Santa&Сole та головний дизайнер компанії Nina Maso.

Цікава історія створення бренду, як створювався кожен із представлених на презентації світильників, і що надихнуло дизайнерів до їх створення, принципи роботи компанії та ще багато цікавого було сьогодні. Особливо цікаво слухати історію створення бренду від одного із творців (бренд Santa & Сole створено трьома засновниками). Така розповідь завжди душі чуттєві та емоційні.

Усі світильники, розроблені дизайнерами Santa & Сole мають давню історію, іноді ця історія обчислюється кількома десятиліттями. Справа в тому, що принцип компанії-давати нове життя світильникам, додавши в них сучасних технологій, матеріалів та нових ідей. Світильники на перший погляд дуже прості, але вони відповідають відомому виразу «дизайн повинен бути простим, але не примітивним». Цікаві ідеї зі зміною абажура дозволяють змінити інтер'єр за лічені хвилини, легкість зміни висоти розташування абажура та фіксація за допомогою гумового кільця, кріплення рефлектора безпосередньо до лампи – це лише окремі приклади творчого підходу дизайнера до своєї роботи.

Крім основних своїх виробів- предметів освітлення, Nina Maso презентувала нову лінійку меблів, яка розроблена в Santa & Сole за тими ж канонами, що й світильники.

 

Презентация светильников от Santa&Сole. Главный дизайнер компании Nina Maso

 

Презентация светильников от Santa&Сole. Зарисовка POLIFORM

 

Презентация светильников от Santa&Сole. На фото- Nina Maso

 

Презентация светильников от Santa&Сole. На фото дизайнер ViO-design Ольга Цвиль

 

Презентация светильников от Santa&Сole. Трансформация светильника

 

Презентация светильников от Santa&Сole. Фронт- светильник Santa&Сole

 

Презентация светильников от Santa&Сole. Светильник

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *