Презентація текстилю STOF France у салоні ABC

20 квітня 2017 року у салоні текстилю ABC відбулася презентація французького текстильного бренду STOF (France).

Основне виробництво компанії STOF розташоване поблизу невеликого містечка Сен-Етьєн. Під брендом STOF об'єднано кілька торгових марок: власну марку STOF, текстиль преміум класу Laura Lancel, і бюджетну серію готових виробів Lovely casa і Valdrome, що виробляються в Азії.

За неповні 30 років компанія налагодила експорт своєї продукції до 55 країн світу. Складські площі в Сен-Етьєн понад 8000 квадратних метрів. Це динамічно розвивається з річним оборотом понад 3 млн. євро. Творчий колектив – понад 100 креативних дизайнерів, які розробляють нові колекції.

Компанія займається розробкою дизайнів для текстилю та нанесенням принтів на основу (тканину). Для своїх колекцій тканина самостійно не виробляється, а закуповується у різних світових виробників, у тому числі використовують прибалтійський льон, киргизьку бавовну, різні суміші. Цього року було представлено новинку. Це тканина на основі волокна кропиви (склад 92% волокна кропиви та 8% бавовни). Тканина, на диво, дуже приємна, м'яка, набагато м'якша за льон, чудово вбирає кольори під час принтування, дешевше за льон на 15-20 %, але як будь-яка натуральна тканина дає усадку і технологічно обмежена розмірами полотна (всього 140 см завширшки).

Індійська торгова марка Valdrome, яка входить у бренд STOF, представляє свою продукцію, адаптовану для Європи. Але, як ми помітили, під час презентації, адаптація для ринку Європи не сильно знизила яскравість і строкатість орнаментів тканин, і продукція виглядає дуже насиченою в колористиці та орнаментиці, причому місцями надмірно рясніє. Компанія представляє готову продукцію у вигляді скатертин, рушників і тканини не тільки в традиційному східному варіанті, але є і більш стримані і навіть монохромні візерунки.

 

Презентация текстиля STOF France в салоне ABC_3

 

Презентация текстиля STOF France в салоне ABC_2

 

Презентация текстиля STOF France в салоне ABC_1

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *