provence

  • cottege-provance-1

Дизайн інтер'єру заміського будинку у передмісті м. Київ.
Загальна площа 227 мкв.

Дизайн інтер'єру котеджу оформлений в одному з романтичних стилів - provence (прованс). Незважаючи на всі заслуги та переваги цього стилю, на сьогоднішній день він не є настільки поширеним. Оскільки у своїй роботі дизайнера ми не обмежуємось якимось одним стилем, то для нашої дизайн-студії цей проект був по-своєму цікавим. Для дизайнера інтер'єрів попрацювати з таким архітектурним стилем справжнє задоволення.

У планувальному рішенні першого поверху цього заміського будинку істотних змін не було. Для більшої зручності ми збільшили площу передпокою за рахунок коридору. А їдальню з'єднали з вітальнею, вийшла простора вітальня з обідньою зоною. Набагато більше змін у плануванні було внесено на другому поверсі. Значною мірою це стосувалося спалень, санвузлів та гостьової кімнати.

У дизайні вітальні потрібно було зосередити найбільшу кількість характерних для провансу елементів. Серед таких елементів є фальш-балки, які не несуть свого прямого функціонального навантаження, а служать виключно як декор. Невелика бібліотека прихована за жалюзійними віконницями, що розкриваються, без яких стиль "прованс" складно собі уявити. Різноманітність картин у дерев'яних рамках, декоративні полички з численним декором. Дизайн інтер'єру будинку в стилі прованс просто повинен бути заповнений дрібним декором.

Дизайн більшості кімнат другого поверху, оскільки він мансардного типу, розроблявся з урахуванням конструктивних особливостей перекриття та стін. Якщо скіс даху в будь-якій житловій кімнаті або коридорі можна обіграти і надати цьому елементу статусу композиційного центру, то з санвузлами зовсім інша ситуація. Скос даху в санвузлах вносить суттєві обмеження у дизайн та загальну концепцію. Він ускладнює розкладку плитки по стінах, обмежує у варіантах розташування санвузла, таких як ванна, унітаз і особливо душової кабіни.

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *