PUB

  • pub-romans-1

Готельно-ресторанний комплекс
"Roman'S"
Україна, 08341, Київська область,
с. Вишеньки, вул. Центральна (Леніна), д. 126а

Площа 142 м².

Дизайн інтер'єру ресторану оформлений у стилістиці англійського пабу з властивою йому атрибутикою. Серед зазначеної атребутики є наявність дерева в оздобленні поверхонь в приміщенні, зістареної цегли або її імітація, а також належної колірної гами.Колірна гама для інтер'єру англійського пабу сформована кольором самих оздоблювальних матеріалів, тому в інтер'єрі пабу переважає коричневий, червоний, зелений та бежевий кольори.

Паб займає перший поверх ресторанного комплексу та має витягнуту вздовж усієї будівлі форму, що ускладнювало роботу над плануванням. Оскільки приміщення ресторану межує з кухнею та адміністративними приміщеннями, форму змінити було неможливо. В планувальному рішенні приміщення розділене на три зони, перша-основний зал з барною стійкою, друга-VIP зал і третя-більярдна.

Оскільки в технічному завданні замовник чітко окреслив власні побажання стосовно стилістики саме "англійського пабу", то дизайнерам довелось провести певну роботу, аби знайти відмінності саме такої стилістики. На справді це тільки на перший погляд англійський паб нічим не відрізняється від ірландського пабу. Але в технічному завданні також було зазначено, що оздоблювальні матеріали та робота мають бути в межах виділеного бюджету. То ж довелось відмовитися від низки занадто пафосних ідей в оздобленні інтер'єру ресторану.

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *