Reynaers Оpen Day для архітекторів

31 травня 2018 року компанія Reynaers Україна провела презентацію "Reynaers Оpen Day для архітекторів".

Захід проводився з метою ознайомлення київських дизайнерів інтер'єру та архітекторів із компанією: з її продукцією, виробничими потужностями, принципом роботи. Дуже правильне рішення як піар-компанії проводити подібні майстер-класи, адже так найбільш інформативно виходить представити свою компанію і, звичайно, продукцію.

Бельгійська компанія Reynaers відома в Європі давно, традиційно для європейської зони - це сімейний бізнес. Напрямок Reynaers - це віконні та дверні системи. Але як кажуть у самій компанії, вони не роблять вікна, вони створюють комфорт. Справді, із системами компанії Reynaers комфорт створюється і це факт.

Завдяки технічним розробкам, втіленим у виробництво, віконні та дверні системи перевершують за якістю продукцію конкурентів. Продукція Reynaers не просто відповідає існуючим нормам та вимогам до цієї галузі, ця продукція значно перевищує існуючі норми.

Презентація "Reynaers Оpen Day для архітекторів" складалася з двох етапів: власне презентація та ознайомлення з виробництвом. За кілька годин презентації дизайнерів та архітекторів ознайомили з широким спектром продукції, особливостями її застосування, технічними характеристиками та наскільки вони відповідають вимогам та як і чим відрізняються від конкурентів. Друга частина була не менш цікавою: виробництво більшості компаній не завжди відкрито для загального огляду, але ці правила не для презентації Reynaers.

Завдяки детальній інформації під час "Reynaers Оpen Day для архітекторів" немає сумнівів, хто ж буде нашим партнером у сфері алюмінієвих систем для вікон та дверей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *