Roche Bobois Design Award 2019

  • Roche-boboi-kreslo-1-1

Спеціально для участі у конкурсі Roche Bobois Design Award 2019 ми відібрали зі своїх напрацювань кілька предметів меблів, які на нашу думку можуть вписатися в стилістику Roche Bobois.

Французький бренд Roche Bobois відомий дизайнерам та архітекторам усього світу своїми яскравими та оригінальними, а часто й просто нестандартними формами або рішеннями. Завдяки тому, що колекції меблів від Roche Bobois настільки різноманітні, що предметами меблів можна укомплектувати практично будь-який інтер'єр у сучасному стилі.

У зв'язку з тим, що цього року Україна обрана країною проведення конкурса Roche Bobois Design Award 2019,ми вирішили взяти участь у цьому конкурсі. Незважаючи на те, що ми дизайнери інтер'єру, і роботам у цій сфері вже майже 15 років, ми вже кілька останніх років пробуємо свої сили у предметному дизайні.

Для участі у конкурсі Roche Bobois Design Award 2019 ми відібрали два крісла, пуф, стілець-крісло та складовий шезлонг.

Перше крісло, яке потрапило в нашу колекцію Roche Bobois Design Award 2019 - це крісло, стилізоване під жіночий черевичок. Крісло має цільний каркас з оригінальною підпірною частиною, виконаною з дерева, що нагадує каблук-шпильку. Матеріал крісла-тканина, дерево.

Друге крісло-це крісло, в основі якого лежить популярна на сьогоднішній день форма-шестигранник. Крісло з низькою посадкою і низькою спинкою, тому чудово вписується в приміщення, не дроблячи і не затуляючи собою інші предмети інтер'єру. Матеріал крісла-велюр.

Крісло стілець. Оригінальна складова форма, яку ми пропонуємо у двох варіантах виконання задньої пари ніжок. Дві форми, які утворюють собою це стілець, на перший погляд повинні жити своїм життям, але ідея об'єднати їх в єдину конструкцію дозволяє використовувати його для комплектації сучасних інтер'єрів. Матеріал-шкіра, дерево, метал.

Шезлонга. Конструкція цього шезлонгу - це комбінація геометричних форм, які складені в правильній послідовності, дозволяють отримати оригінальний і зручний шезлонг. Матеріал-велюр.

Пуф. Нескладна, але оригінальна форма цього пуфу цілком може стати в нагоді для створення унікального сучасного інтер'єру. Верхня частина пуфу має декоративний С-подібний валик, який плавно переходить у рядок на фасадній його частині. Матеріал-алькантару.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *