Сabriole

  • Баня и сауна в частном доме в г. Лубны-1

Дизайн інтер'єру сауни у м. Лубни, Полтавська область
Загальна площа 20 м².

Будівля цієї сауни – це колишня господарська споруда на території приватного будинку, яку замовники захотіли переобладнати під сауну. При дуже невеликій площі приміщення, а для окремої сауни 20 квадратних метрів - це дуже мало. До того ж, коли виключена можливість розширити приміщення шляхом перебудови або додавання площі, потрібно було досить щільно використовувати ті квадратні метри, які були. Існувала гостра необхідність виділити приміщення для парилки, для місця відпочинку, душової та будь-якої обідньої зони. Зрештою, площі сауни виявилося цілком достатньо потреб сім'ї власників котеджу.

Планування приміщення сауни досить просте, капітально відокремлене тільки приміщення самої парової з функціональних міркувань. А ось приміщення кімнати відпочинку має вільне планування без перегородок, але поділене на окремі зони. Так дизайнерам вдалося в маленькій кімнати відпочинку сауни спланувати місце для барної стійки, м'якої зони та оригінальної душової кабіни.

Дизайн інтер'єру сауни простий та лаконічний, дизайнери принципово відійшли від загального сталого принципу, коли всі стіни в сауні оздоблюються дерев'яною вагонкою. Правда, якщо таким чином оздоблюють стіни в середині парової, на те є логічні вимоги, а от з кімнатою відпочинку геть інша ситуація. Інтер'єр кімнати відпочинку цієї сауни отримав стіни, оздоблені декоративною вологостійкою штукатуркою. Натомість стеля біла оздоблена фанерою в оригінальний спосіб.

Для спадкового зв'язку парової з кімнатою відпочинку в інтер'єрі останньої введено багато предметів меблів з натурального дерева. Це й меблі для передпокою, власне барна стійка, та душова кабіна в вигляді величезної дерев'яної діжки В решті дизайн інтер'єру сауни виконаний з використанням звичних оздоблювальних матеріалів, але має не зовсім стандартний вигляд, який притаманний більшості лазень. Кольорова гама сауни доволі стримана, в інтер'єрі використані бежевий, коричневий та блідо-салатовий колір.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *