Scandia

  • Квартира в скандинавском стиле и стиле LOFT. Гостиная в белом цвете

Квартира в змішаному стилі-скандинавський плюс LOFT. Київ

Загальна площа 130 м².

Дизайн інтер'єру цієї київської квартири виконаний у змішаному стилі із використанням скандинавського стилю зі стилем "loft". Таке нетривіальне поєднання двох стилів продиктоване з одного боку тим, що замовники так і не змогли однозначно визначитися зі стилістикою свого інтер'єру. А з іншого боку, для нас самих був цікавий результат такого поєднання. У загальному обсязі дизайну інтер'єру частка скандинавського стилю значно більша.

Вихідне планування цілком влаштовувало власників квартири, але було незначно змінена нами, що дозволило ефективніше використовувати цей простір. Таким чином у передпокої стало на одну двері менше, а кухня та вітальня сформували функціональну студію. Більше простору в плануванні квартири додає відсутність традиційних дверей у вітальню з коридору і в кухню з вітальні, і великі вікна.

У стилістичному рішенні дизайн інтер'єру квартири оформлений у переважному північному (скандинавському) стилі з невеликими акцентами лофта. Так скандинавський стиль простежується в достатку натурального дерева, а це меблі та паркетна дошка, стінках білого кольору, просторому незахаращеному плануванні. Вкраплення стилю "loft" - це клінкер білого кольору в передпокої та кольори обпаленої цегли - у вітальні. Найбільш "лофтове" приміщення-це спальня. Частина однієї з її стін - бетонна конструкція будинку, що несе, була збережена в оригінальному матеріалі і є основним акцентом кімнати.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *