Семінар з Mario Facchetti

24 квітня 2019 року в рамках конкурсу дверної ручки Maniglia Nuova 2019 пройшов майстер-клас Mario Facсhetti. Захід організований та пройшов у салоні дверної фурнітури MODUS (м. Київ, вул. Татарська 27/4). Mario Facсhetti - один із співвласників італійської компанії Linea Cali і одночасно головний дизайнер. Компанія Linea Cali входить до п'ятірки найкращих італійських виробників дверних ручок.

Цей семінар був організований для дизайнерів, які беруть участь у конкурсі дверної ручки Maniglia Nuova 2019. І цей захід - чудова можливість особисто поспілкуватися з відомим дизайнером Mario Facсhetti, дізнатися звідки він черпає ідеї для створення свого дизайну ручок, отримати корисні поради та рекомендації.

Незважаючи на те, що ми дизайнери-інтер'єрщики, ми досить беремо активну участь у різноманітних конкурсах, це і конкурс дверної ручки, і конкурс міжкімнатних дверей. Якось давно мій викладач в інституті сказав, що для справжнього дизайнера неважливо створювати хоч дизайн ложки, хоч дизайн інтер'єру літака.

 

Семинар с Mario Facchetti_1

 

Семинар с Mario Facchetti_2

 

Семинар с Mario Facchetti_Эскиз будущей ручки 1

 

Семинар с Mario Facchetti_Эскиз будущей ручки 2

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *