Семінар “Вертикальне озеленення в інтер’єрі Greenwalls”

1 березня 2017 р. компанія Greenwalls провела семінар "Вертикальне озеленення в інтер'єрі".

Захід був організований для дизайнерів інтер'єру та архітекторів та пройшов у коворкінг "Платформа"

Досить молода компанія Greenwalls активно займає нішу у сфері озеленення інтер'єрів на нашому ринку. За 2 роки свого існування компанія не тільки стала відома в Україні, але й виходить на ринки інших країн.

 

Greenwalls_1

Багато корисної інформації надали представники компанії: про особливості проектування фітостен, технічні нюанси, про сфери застосування та інші корисні та потрібні факти. Спікерами виступали менеджер з роботи з дизайнерами інтер'єрів Таїсія Панас, дизайнер Майя Баклан та технічний консультант.

Greenwalls_2

 

Greenwalls_3

Важливо й особливо приємно, що все обладнання для створення вертикальних садів виготовляється в Україні.

Дизайнери Greenwalls представили новий напрямок компанії-"флораріум". Це компактне декоративне озеленення, яке поміщається у скляну посудину, тому воно також відоме як "пляшковий сад". Невибаглива, але дуже ефектна прикраса для інтер'єру чудово підходить як для житлового приміщення, так і для офісу. По суті, це своєрідний мікросвіт в ємності, який можна підбирати і формувати на свій смак і перевагу, і оформляти в різній тематиці. Під час семінару було представлено кілька таких декорів, два з яких були розіграні в лотерею.

 

Greenwalls_4

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *