Семінар з продукції Franke у м. Київ

Для дизайнерів та архітекторів м. Київ 24 травня 2018 року компанія Franke провела ознайомчий семінар з власної продукції. Захід пройшов із властивим для Franke Україна розмахом у готелі "Козацький стан" (Бориспільське шосе, 18 км). Захоплюючий багатогодинний семінар розпочався о 10:00 та тривав до самого вечора.

Для більшості людей компанія Franke відома виключно як виробник кухонних мийок. Мийки-це їх коник. Швейцарська компанія з більш, ніж 100-річним досвідом у виробництві мийок, досконало опанувала технології виробництва і стала не тільки лідером у виробництві та продажах, а й законодавцем моди у своїй галузі. На сьогоднішній день компанія Franke - це концерн, який включає 66 компаній, які працюють у 40 країнах світу. Фабрика розвивається та виробляє мийки з нержавіючої сталі, кераміки, граніту та нового матеріалу тектонайт.

Однак мийки, це не межа мрій Franke, компанія досить голосно заявила про себе, як про виробника іншої продукції - це кухонні змішувачі, кухонні витяжки і кухонна техніка, що вбудовується. Сучасні технології все глибше проникають у наше повсякденне життя і коли ми були присутні на презентації нової лінійки побутової техніки NEFF,

склалося враження, що це не просто кухонна техніка, це техніка з власним інтелектом. Сьогоднішня презентація вбудованої кухонної техніки Franke вразила нас ще більше - нетрадиційні рішення та оригінальний підхід до втілення ідей у ​​виробах просто дивує.

Можна сміливо сказати, що семінар-це практично курси підвищення кваліфікації для дизайнерів. І незважаючи на наш значний досвід роботи з кухонною технікою, ми дізналися багато нового та цікавого. Ну, і як приємне доповнення до семінару – це розіграш подарунків для гостей заходу. Нам на згадку дістався power bank з логотипом Franke 🙂

Семинар продукции Franke в Киеве/ Презентация

 

Семинар продукции Franke в Киеве. Мастерская дизайна ViO-design

 

Семинар продукции Franke в Киеве. Дизайенер Ольга Цвиль

 

Семинар продукции Franke в Киеве. Духовка Franke

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *