SOFTNESS

До нашої дизайн-студії звернулася одна з провідних фабрик України з виготовлення м’яких меблів з пропозицією створити для них декілька одиниць меблів. Цей виробник дуже відомий на українському ринку і чесно займає своє місце. В своїх проєктах з дизайну інтер’єру ми неодноразово використовували дивани та ліжка з асортименту компанії. То ж пропозицію попрацювати в такому тандемі прийняли з задоволенням. Тим більше, що досвід проєктування м’яких меблів ми маємо.

Безкаркасний м’який пуф, який ми розробили для цієї фабрики має до певної міри фіксовану форму. Таку форму досить складно відтворити в виробництві без певного досвіду. Але наші замовники володіють такою технологіє в виробництві, яка дозволяє аби пуф підтримував задану йому форму. Дизайн пуфіка виконаний в двох принципово відмінних кольорових поєднаннях. Принципи поєднання кольорів пуфа дозволяють розшири варіативність комбінацій можливих варіантів, та як найвдаліше підлаштувати його до інтер’єру, в якому він буде використаний.

Ліжко з високим м’яким узголів'ям має симетричну форму в своїй геометрії. Проте дизайн ліжка створює інший вигляд- асиметричний. Саме таким асиметричним і сприймають його оточуючі. За допомогою оригінального стібка вдалося створити цікавий дизайн ліжка, коли узголів'я не є відокремленою одиницею, а навпаки ще додатково підкріплене таким самим стібком на інших елементах конструкції.

 

SOFTNESS_1

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *