Третя чвертьфінальна гра Intellectual Battle 2017

18 серпня 2017 року відбулася третя чвертьфінальна гра Intellectual Battle 2017. Цього разу, після того, як за погодними умовами перша та друга чвертьфінальні ігри проводились у салоні, третю чвертьфінальну гру було проведено у внутрішньому дворі Decoration Club. На це чекали всі, і організатори та гості.

Організатори - традиційно салон шпалер і текстилю Decoration Club і салон плитки BiColor. А ось роль головного судді інтелектуальних ігор Intellectual Battle Андрія Богомолова виконав головний архітектор Львова Юліан Чаплінський. Хоча Андрій Богомолов був присутній на заході особисто, традиційне вступне слово від нього було.

Традиційне вступне слово від Андрія Богомолова:

 

У третій грі Intellectual Battle 2017 зустрілися команди Харкова "ХА" та Києва "А1". Обидві команди сильні, обидві показали відмінну командну гру і хоча харківська команда лідирувала, зрештою перемога дісталася київській команді на чолі з капітаном Ганною Бондарю. Від себе ми вітаємо киян із їхньою перемогою! Браво!

Intellectual Battle 2017. Внутренний дворик Decoration Club

 

Дизайн студия ViO-design на Intellectual Battle 2017

 

Intellectual Battle 2017. На фото- команда Харькова

 

Intellectual Battle 2017. Команда Киевеа "А1"

Ця гра була сповнена несподіванок та сюрпризів: все ж таки вдалося провести гру на свіжому повітрі у дворі Decoration Club, головний суддя був заміні головним архітектором, а виявилося це ще не все. Цікаве нововведення від партнерів гри LUXURY textile-гра з глядачами. Як питання-перевірка знань робіт відомих художників. Який назвав- приз, репродукція тієї самої картини, яка була правильно названа. Для конкурсу були представлені три роботи, одна з яких наша. Ольга Цвіль правильно назвала ім'я художника і назва картини. Не складно було правильно назвати, коли Пітер Брейгель її улюблений художник, а картина "Падіння Ікара".

Intellectual Battle 2017. НА фото- Ольге Цвиль вручают приз за победу в игре со зрителями

Відео вручення подарунка Ользі Цвіль:

 

Дизайнеры Виктор и Ольга Цвиль на Intellectual Battle 2017

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *