U-TOUCH

Ця консольна тумба для ванної кімнати була одна з тих, що студія ViO-design запропонували для участі в конкурсі U-TOUCH. Конкурс U-TOUCH був організований меблевою компанією GARDI та AGT plus. Умовами розробки меблів було обов’язкове дотримування технічного завдання, насамперед це використовувати матеріали від постачальника AGT plus. Але найважливіше, це в дизайні та конструкції меблів використовувати U-тип або J-тип крайкування. Специфічне крайкування типу U та J, це насамперед фрезерування торцю меблевого фасаду, в результаті чого формується така собі ручка для його відкривання.

Зі свого боку ми надали декілька варіантів дизайну меблів в різні номінації, та отримали 2-е місце в номінації «Меблі для ванних кімнат». Попре складний рік, конкуренція на конкурсі U-TOUCH біла доволі солідна. Загалом на участь в конкурсі було надано більше 700 моделей меблів від 150 учасників. То ж, на нашу скромну думку, друге місце це досить непоганий результат, а ще це новий диплом в нашу колекцію призів.

Дизайн підвісної тумби для ванної кімнати є результатом проєктування різних меблів за майже 20 років активної практики. Для створення цікавого та вдалого дизайну меблів замало наявності творчої уяви. Обов’язково необхідний величезний багаж знань конструкторської роботи, знань ергономіки та володінням інформації стосовно матеріалів.

Підвісна консольна тумба складається з двох частин, верхня частина практично являє собою стільницю, яка відіграє ще й додатково декоративну функцію бо закриває зливний сифон. Нижня частина є власне тумбою з двома висувними шухлядами. В дизайні консольної тумби ми застосували U-тип крайкування та поєднання двох кольорів в матеріалі. Загалом виглядає так, наче тумба розрізана на 2 частини, а торець зі зрізом під кутом 45 градусів додає своєрідної цікавинки.

 

u-touch-vsi-1

 

u-touch-vsi-2

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *