“Українські бренди. Шлях до успіху” у DIZAAP

22 лютого 2017 року відбувся захід "Українські бренди. Шлях до успіху", який об'єднав усіх дизайнерів, які працюють у сфері предметного та промислового дизайну. Зустріч пройшла у пентхаусі Dizaap Skyroof на Нововокзальній 3.

Запрошені спікери – найвідоміші українські дизайнери-предметники: Павло Вітров, Катерина Соколова, Святослав Зброя. У просторому залі Пентхауса Dizaap Skyroof було досить тісно, стільки було охочих послухати про предметний дизайн від провідних фахівців.

 

way to success_3

Першою свою презентацію розпочала Катерина Соколова. Вона розповіла про те, чому обрала для себе цей напрямок у дизайні, про тонкощі та складнощі цієї професії. Особливо цікавою була та частина презентації, в якій Катерина розповіла про свій досвід пошуку партнерів для виробництва проектів, як вітчизняних, так і закордонних. Найбільше вразили роботи Катерини у сфері акустичних колонок, як нетрадиційний підхід щодо форми, розмірів та використання матеріалів.

way to success_1

Святослав Зброй більшу частину своєї презентації розповідав не про розробки, а про свою дизайн-школу з навчання молодих дизайнерів-предметників. Свої розробки, а також розробки дизайнерів своєї студії Святослав демонстрував більше в ключі порівняння з копіями, які досить активно виробляються за їх оригіналами.

way to success_2

Найочікуванішим було, звичайно ж, розповідь Павла Вєтрова – найвідомішого українського дизайнера, майстра предметного дизайну. Ця людина з легкістю генерує таку кількість цікавих та різноманітних меблів, що її творіння насилу встигають запускати в серійне виробництво велику кількість вітчизняних та закордонних виробників меблів. Цікаво було послухати про його досвід та підхід до роботи. Сподобалося його ставлення до "піратів" - людей, які крадуть чужі ідеї та видають їх за свої: Павло вважає, що підроблятимуть завжди, тому немає сенсу переживати з цього приводу, а варто працювати далі над новими проектами.

way to success_3

Серед величезної кількості дизайнерів та архітекторів, яким було цікаво послухати історію кожного зі спікерів, було приємно зустріти наших добрих знайомих. Такі заходи вселяють надію на те, що український предметний дизайн активно розвивається і в українських дизайнерів-предметників величезний потенціал та бажання працювати у сфері предметного дизайну.

P.S. У пентхаусі Dizaap Skyroof можна побачити стілець, який розробив найбільший майстер предметного дизайну Філіп Старк (Philippe Starck). Цей стілець метр розробив у данину поваги трьом майстрам Чарльзу Еймсу (Charles Eames) та його «Eiffel Chair», Арне Якобсену (Arne Jacobsen) та «Series 7», а також Ееро Саарінен (Eero Saarinen) та його легендарному стільцю «Tulip» . Philippe Starck об'єднав форми цих трьох відомих стільців і назвав свій винахід Masters.

 

way to success_5  18_ViO_Masters way to success_6

 

Детальніше про роботу Філіп Старк (Philippe Starck), як майстри предметного дизайну можна прочитати в нашій статті

Предметный дизайн Philippe Starck

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *