Виставка Design Living Tendency 2021

Design Living Tendency 2021

Осіння інтер'єрна виставка

З 29 вересня до 1 жовтня в МВЦ на Броварському (м. Київ, пр. Броварський, 15) почала працювати осіння інтер'єрна виставка Design Living Tendency.

Такі виставки, як будівельна чи меблева, завжди були в полі зору українських дизайнерів та архітекторів, ці заходи завжди збирали своїх відвідувачів з різних міст України. Так було ще якихось півтора- два роки тому, допоки в наше життя не увійшли обмеження, пов’язані з пандемією. Та от, нарешті дочекалися.

Варто зазначити, що загальна зацікавленість подією доволі низька, зал більш ніж на половину заповнений представниками з реалізації текстилю. Суто українські виробники представлені дуже мляво, здебільшого виставилися салони- постачальники меблів та декору з закордону. Але треба надати належне тим, хто виставив свої експозиції попри складне становище, особлива гордість та шана друзям та партнерам, кого довелося побачити, познайомитися з їхніми новинками. Хоча, заради справедливості, зазначимо, що серед «текстильників» були дуже цікаво оформлені експозиції, які суттєво відрізнялися на фоні звичайних продавців та постачальників текстилю.

Зазвичай дні роботи виставки співпадали хоча б з одним вихідним днем, то ж кількість бажаючих відвідати було більшим, а цього року так склалося, що останній день це п’ятниця, то ж спостерігаємо доволі невелику кількість. Особисто у нас були більш ґрунтовні очікування та сподівання, вважали що всі вже скучили за оффлайновим спілкуванням та демонстрацією своїх нових розробок, ідей та виробів. То ж от э місце, де постійно було цікаво та людно, це лекторій. Гарна програма лекцій від фахівців, важливі теми для обговорення як з молодими спеціалістами та вже досвідченими дизайнерами і архітекторами.

В решті решт все одно маємо важливу подію в сфері дизайну, яка дійсно надихає, яка об’єднує тих, хто задіяний в створенні цікавих та оригінальних просторів для життя та тих, хто буде користуватися цими приміщеннями. Сподіваємося, що не менш важлива, будівельна виставка буде цікавою та взагалі відбудеться.

 

dtl-2021-1

 

dtl-2021-2

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *