Втілення сміливих ідей в інтер’єрі DIZAAP

17 березня 2017 року у DIZAAP TALKS пройшов семінар Втілення сміливих ідей в інтер'єрі. Запрошені спікери- успішні дизайнери та інтер'єри та архітектори Микола Гулик, Жанна Кисельова, Арсен Костишин.

Як і на всі заходи, які відбуваються в DIZAAP TALKS, на цьому було багатолюдно, основна частина гостей-дизайнери інтер'єру та архітектори, чимало представників меблевих салонів, салонів текстилю та інші. Серед таких представників була команда салону текстилю та шпалер Boucle, цей салон зовсім не потребує додаткової реклами, тому що він добре відомий у колах дизайнерів. Проте директор салону коротко розповіла про свій салон і здивувала приємним сюрпризом-розіграшом подарункового сертифікату на 500 євро.

 

DIZAAP TALKS_mart_1

Тема семінару "Втілення сміливих ідей в інтер'єрі" була розкрита у презентаціях спікерів, вони представили свої незвичайні проекти, над якими їм довелося працювати. Це ті проекти, які запам'яталися будь-якими курйозами чи нестандартними ситуаціями.

Найзмістовнішою та найцікавішою була презентація Арсена Костишина, власника львівської архітектурної студії "ARSidea". Арсен представив кілька дуже цікавих та незвичайних проектів ресторанів, реалізованих у Львові. Особливо вразив ресторан із величезним акваріумом, який є найвищим у Європі.

 

DIZAAP TALKS_mart_2

Другий спікер - це Жанна Кисельова, співвласник одеської архітектурної студії JKLabArchitects. Вразили масштаби проектів цієї студії, це і паркові зони та ресторани Одеси, а також проекти будівель у Європі та США.

DIZAAP TALKS_mart_3

Завершував творчий вечір київський дизайнер Микола Гулик, автор багатьох ресторанів.

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 3,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *