Виставка INTERIOR MEBEL 2017

15 лютого 2017 року у Києві розпочала роботу весняна меблева виставка INTERIOR MEBEL 2017, яка проходить у МВЦ "Лівобережний" (пр. Броварський, 15) з 15 по 18 лютого.

Церемонія відкриття виставки проходила в AUDITIRIUM, спроектованому відомим київським архітектором Олегом Волосовським. Протягом роботи виставки ця споруда буде місцем проведення зустрічей, майстер-класів та лекцій.

 

INTERIOR MEBEL 2017_ViO_1

INTERIOR MEBEL 2017_ViO_2

День відкриття виставки був дуже активним на зустрічі зі знайомими дизайнерами, архітекторами та іншими людьми із сфери дизайну інтер'єру. Було приємно побачити давніх знайомих із компаній-партнерів, а також завести нові знайомства для співпраці в перспективі. Були приємно здивовані, зустрівши вже знайомих нам представників італійської меблевої фабрики. CAPPELLINI INTAGLI

INTERIOR MEBEL 2017_ViO_3

INTERIOR MEBEL 2017_ViO_4

 

INTERIOR MEBEL 2017_ViO_5

На цій меблевій виставці були представлені розробки українських дизайнерів, які працюють у сфері предметного дизайну, а також їх відомих закордонних колег. Одна з приємних несподіванок - це помітити на INTERIOR MEBEL 2017 у Києві виріб відомого французького архітектора та дизайнера Philippe Starck.

INTERIOR MEBEL 2017_ViO_6

 

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *