White house

  • white-house-1

Квартира у скандинавському стилі у м. Київ на проспекті Дружби народів

Загальна площа 135 мкв.

Дизайн інтер'єру квартири виконаний у кольорах, характерних для північних стилів – це білий колір стін, світле дерево. Так само, однією з характеристик цього стилю є стриманість і простота в оформленні інтер'єрів, мінімальна наявність декору. Ще однією характерною особливістю в оформленні дизайну скандинавського інтер'єру є велика кількість дерева в обробці та меблів. Те, що підлога в скандинавському інтер'єрі повинна виконана в паркетній дошці або паркеті, це практично канон.

Стіни в білому кольорі для цього інтер'єру анітрохи не збентежили наших замовників на етапі обговорення, зізнатися це не було для нас чимось із розряду несподіваного. Справа в тому, що для дизайнера досить просто спостерігати та вміти слухати свого замовника. Практично всю необхідну інформацію про те, яким він хоче бачити своє житло, замовник озвучить сам, залишиться потреба у незначних уточненнях. У ситуації із цими замовниками саме так і склалося.

У дизайні інтер'єру квартири немає нічого химерного або занадто кричущого, навпаки, все стримано і лаконічно. Цей проект можна вважати прикладом класичного скандинавського інтер'єру. Білі стіни формують просторе приміщення, а дерев'яні предмети м'яко контрастують на їх тлі.

У планувальному рішенні вийшла простора квартира, хоча її не можна назвати великою, спираючись на квадратні метри. У вітальні ми передбачили місце для робочого столу. Воно дещо ізольоване від зони відпочинку і ніяк не сперечається з нею, не перетягує увагу на себе. Кухня була спроектована таким чином, щоб включала дві окремі функціональні зони, власне кухня і обідня зона.

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (2 оценок, среднее: 4,50 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *