Обмір приміщення

Побудувати будинок відповідно до заданих чітких розмірів практично неможливо. І майже у 100% випадків розміри квартири, зазначені у документах, не відповідають фізичним розмірам по стінах. Тому ми завжди починаємо роботу над проектом із виміру приміщення та робимо його самостійно. Кожен, навіть незначний на перший погляд розмір, ми наносимо на план обмірів. Обміри приміщення, це основа для всієї подальшої роботи з об'єктом і чим точніше складено обмірний план, тим менше шансів у майбутньому отримати невідповідності. Дизайнер, який вестиме проект, як мінімум повинен відвідати об'єкт, а в ідеалі, самостійно зробити замір. Це наша професійна позиція.

Коли дизайнер проводить замір самостійно він:

  1. Бере він відповідальність за точність всіх подальших дій з переплануванням і розстановкою меблів, розрахунків конструкцій і підрахунку кількості матеріалів.
  2. Знайомиться з об'єктом, який він вестиме у процесі роботи.
  3. З'ясовує складні, приховані чи проблемні місця у конфігураціях систем водопроводу, каналізації, опалення чи вентиляції.
  4. Демонструє рівень власного професіоналізму, адже ця частина роботи входить до його сфери діяльності та відповідальності.

 

Єдиний виняток, коли замір замість дизайнера може зробити хтось інший, це віддалене проектування. Коли через різні причини у дизайнера немає можливості познайомитися з об'єктом і здійснити замір самостійно.

Первинний замір, це не єдиний раз, коли дизайнерка бере в руки рулетку. Досить часто ми проводимо контрольний замір у приміщенні після зносу стін та перегородок, передбаченого планом демонтажу стін. Такий захід буває просто необхідним, адже після демонтажу стін можуть з'явитися приховані до того важливі місця або вузли.

Якщо ви вирішили замовити дизайн-проект у Майстерні дизайну ViO-design

ПОДЗВОНІТЬ НАМ