Зарічний

  • ardeco_1

Квартира в стилі "ар-деко" у житловому комплексі "Зарічний" на проспекті Бажана у м.Київ.

Загальна площа 65 м²

Дизайн інтер'єру цієї квартири виконаний у характерній манері для стилю "ар-деко" - це симетрія і парність, а також характерні кольори - чорний, білий, золотий, сталевий, фіолетовий. Стиль ар-деко, це оригінальна та стильна альтернатива класичному стилю в інтер'єрі.

Симетрія на кухні обіграна меблями в зоні витяжки, тому кухонний гарнітур має своє чільне місце на цих квадратних метрах. У дизайні вітальні симетрія представлена у вигляді декоративних металевих етажерок, а також присутністю дзеркальної панелі в масивній рамі в зоні каміна. Для інтер'єру спальні, це зона узголів'я ліжка, де акцентом служить стінова панель, а тумби зі світильниками є стильним доповненням.

У підборі колірного рішення в цьому проекті було застосовано принцип розмаїття. У кухні - це світлі меблі на тлі темних стін, у вітальні навпаки - темні меблі на тлі світлих шпалер з геометричним малюнком.

Загалом дизайн інтер'єру квартири можна вважати класичним прикладом для стилю Ар-деко. У проекті збалансовані кольори в оформленні інтер'єру та меблів, планування та габарити меблів. Як стильна особливість для дизайну вітальні та спальні були спроектовані складні багаторівневі стелі.

 

 

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (Пока оценок нет)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *