Знайомство з виробництвом Abwehr

Компанія MODUS продовжує організовувати зустрічі дизайнерів із партнерами конкурсу Ukrainian Wood Fashion. Цього разу знайомство проходило із виробництвом компанії Abwehr Двері. Виробництво компанії Abwehr знаходиться у Чернігові, куди і були запрошені дизайнери предметчики, які беруть участь у конкурсі дверей Ukrainian Wood Fashion. Ця пізнавальна подорож відбулася 2 листопада 2017 року.

Компанія Abwehr Двері є виробником вхідних дверей, чий ринок збуту спрямований переважно за кордон, але й ринок України не залишається без їхньої уваги та продукції. Компанія налаштована на серйозне розширення лінійки своєї продукції, і з цією метою було ухвалено рішення виступити партнером у четвертому конкурсі Ukrainian Wood Fashion.

Дизайнерів ознайомили із шоу-румом компанії, де представлені вхідні двері. Наступним пунктом програми був майстер-клас, під час якого конкурсантів ознайомили з особливостями виробництва вхідних металевих дверей, політикою компанії щодо маркетингу та дизайну продукції, а також озвучили побажання, який результат хотіли б отримати від дизайнерів у рамках конкурсу. Завершальним етапом стало знайомство із виробництвом. Для дизайнерів завжди корисно знати цю сторону, яка часто буває прихована-це важливо для розуміння технічного процесу та можливостей компанії-виробника.

 

Знакомство с производством Abwehr. На фото дизайнеры Виктор и Ольга Цвиль

 

Знакомство с производством Abwehr. Мастер- класс

 

Знакомство с производством Abwehr. Прозводство дверей Abwehr

Смотрите по теме:

Виктор и Ольга Цвиль

Оценить:
Не оченьТак себеСойдетХорошоСупер (1 оценок, среднее: 4,00 из 5)
Завантаження...

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *